CO ROBIMY ?

Pokazujemy świat, który stwarza przed nami wiele możliwości, budzimy ciekawość. Wspieramy zainteresowania i pasje. Oswajamy potwory, których się boi i uczymy pokonywać przeszkody, które go złoszczą.

Przybliżamy dziecku wiele cech prawdziwego świata. Uczymy, że to co nas otacza może być piękne, twórcze, malownicze, ale też niebezpieczne lub po prostu trudne.

NASZA MISJA

Ten mały człowiek niebawem stanie się dorosły. Czujemy odpowiedzialność za budowanie podstaw moralnych, zdrowych relacji społecznych i poznawania samego siebie, za to wszystko, co stanowi o naszym człowieczeństwie.

Jesteśmy po to, by służyć.

TO NASZA KADRA:

ANNA KĘDZIA

kierownik przedszkola

DARIA SMULSKA

pedagog specjalny

Jestem pedagogiem specjalnym, nauczycielem i terapeutą.

Pedagogika lecznicza, terapia ręki

Terapia słuchu „TOMARIS”

Terapeuta integracji sensorycznej.

Masaż terapeutyczny

Moją pasją jest edukacja i pomoc dzieciom z różnymi trudnościami. Lubię pływać, jeździć na rowerze, podróżować i obcować z naturą.

KLAUDIA MORAWSKA

neurologopeda

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku logopedia oraz pedagogika w zakresie opieki i terapii.

W najbliższym czasie będę bronić dyplom na studiach specjalistycznych neurologopedycznych.

Prywatnie hobbystycznie zajmuję się fotografią. Skończyłam szkołę muzyczną I stopnia w klasie klarnetu i do tej pory w wolnych chwilach udzielam się muzycznie.

Od kilki lat jestem miłośniczką wędrówek wysokogórskich, zarówno jeśli chodzi o literaturę , ale sama też mam na koncie kilka tatrzańskich szczytów. Jestem osoba towarzyską chętnie nawiązuję kontakty społeczne. W pracy zarówno z rodzicami jak i z dziećmi staram się być osobą pomocną, serdeczną i pozytywną. Jestem miłośniczką zwierząt i działam na rzec pomocy bezdomnym psom w jednym ze stowarzyszeń.

EDYTA GOSŁAWSKA

nauczyciel wychowania przedszkolnego

Od 10 lat pracuję w przedszkolu. W codziennej pracy stawiam na indywidualne podejście do każdego wychowanka aby w odpowiedni sposób wspierać jego rozwój rozbudzając ciekawość, a także zainteresowania. Wolne chwile najbardziej lubię spędzać aktywnie e swoim synem spacerując, jeżdżąc na rowerze i grać w piłkę.

Jestem osobą spokojną, opanowaną i kreatywną.

AGATA SIEDLAREK

nauczyciel

Pracuje w naszym przedszkolu od 2020 roku jako nauczyciel. Doświadczenie zdobyła na studiach podczas praktyk w szkole podstawowej, pracy w naszym żlobku.

Jest osobą pogodną, wyrozumiałą kreatywną.

Łatwo nawiązującą kontakty społeczne

W pracy ceni sobie wpółpracę, szacunek, zaufanie, pomysłowość, wyrozumiałość.

W pracy z dzieckiem zależy mi na nawiązywaniu dobrych kontaktów, wzajemnym zaufaniu, na dobru dziecka. Interesuję się sportem i modą. Nie lubię stać w miejscu lecz podążaniu za marzeniami.

EWA POPŁAWSKA

nauczyciel

jestem pozytywnie nastawioną do świata i ludzi

kocham przyrodę i wycieczki rowerowe

cierpliwa i dążąca do celu

praca z dziećmi daje mi satysfakcję i nie zamieniłabym tej pracy na żadną inną:-))

ważne są dla mnie spokój, bezpieczeństwo, atmosfera zaufania i przyjaźni

otaczam się pięknymi rzeczami, lubię ozdabiać i kreować przestrzeń wokół siebie

Piękno dostrzegać w każdym napotkanym dziecku.

MAGDALENA WACH

KATARZYNA WAJNBERG